Font Size

SCREEN

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Türk Havayolları


Türk Hava Yolları Online Uçak Bileti
3D Secure ile Güvenli Alışveriş

Anadolujet


Anadolujet Online Uçak Bileti
3D Secure ile Güvenli Alışveriş

Atlasjet


Atlasjet Online Uçak Bileti
3D Secure ile Güvenli Alışveriş

Online İşlemler


Havayolları Online İşlemleri
İşini Bir Tıkla Hallet

Uçak İçi Eğlence

1. Eğlence sisteminizde neler mevcuttur?

B777, A340, A330, A321, B737-800 ve B737-900 tipi uçaklarımız ile gerçekleştirilen dış hat uçuşlarımızda, kabin içi eğlenceye yönelik kişisel ekran, Planet dijital sistemi kullanılmaktadır.Uçak tipine bağlı olarak değişiklik arz edebildiğinden, yolcularımız program seçimlerini koltuklarına yerleştirilmiş olan kumanda yardımıyla ya da ekranlarına dokunarak seçebilirler.

Planet digital sisteminin Eğlence bölümünde: En yeniler, Klasik, Drama, Aile, A-Z, Uluslararası, Romantik, Komedi, Aksiyon, Türk sineması,Çocuk filmleri  ve dizi, drama, belgesel, spor, seyahat, yemek, moda, teknoloji, çizgi filmlerden oluşan yaklaşık 450 adet film ve kısa program; Pop, 80’ler, Pop&Rock, Jazz&Blues, Klasik, Latin, New Age, Unutulmayanlar, Dünya Müziği, Türk Sanat Müziği, Nostaljik Pop, Türk Rock, Modern Folk, Tasavvuf, Türk Halk, Arabesk bölümlerinden oluşan yaklaşık 600 adet CD albüm, Klasik,  Spiritüel, Chillout,  Popular Hit,  Caz&Blues,  Hit, TRT Türk Halk Müziği ve TRT Türk Sanat Müziği’ inden oluşan radyo kanalları yer almaktadır. Ayrıca bireysel ve çoklu oyunculu Oyun kanalı, Çocuk kanalı ve Sesli Kitap kanalı mevcuttur.

Kısa mesaj/elektronik posta gönderebilme ve karşı taraftan cevap alabilme imkânı bulunmaktadır.Sistemde yer alan haber kanalında ekonomi,magazin,finans,hava durumu vb. içerikli dünya haberleri metin halinde yolcularımıza sunulmaktadır.On-line gerçekleştirilen yayında hava durumu haberleri dört saatte bir, diğer haberler ise saat başı yenilenmektedir. B777 uçaklarımızda ve A330 uçaklarımızın bazılarında yolcularımızın kişisel USB ve IPOD larında yer alan bazı içeriklerin,yolcu ekranları üzerinden görüntülenmesi ve dinlenmesine olanak tanıyan bağlantılar mevcuttur. 

Filo, Kargo, Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı, Destinasyon Rehberi, Türkiye Bilgi Rehberi, Havalimanı Haritası, Uçuş Haritası, Uçuş Kamerası yer almaktadır. Uçağın önünde ve altındaki iki kamera ile tüm yolcularımız iniş ve kalkışı izleyebilmektedir.

Dijital sistem olmayan ve video sistemi olan, tarifeli ve ilave tarifeli dış hat uçuşlarımızda, uçuş süresine bağlı olarak film, haber ve kısa program gösterimi mevcuttur.

2 saati aşan tüm uçuşlarımızda, haber, film ve kısa program yolcularımızın hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca uçak tipine bağlı olarak yapılan müzik yayınımız mevcuttur.

Müzik programları uzun mesafeli uçuşlarımız ile yurt dışı seferlerinde dinlenebilir.

* Uçak tipine bağlı olarak bazı uçaklarımızda digital eğlence sistemi yoktur.

Uçak İçi Eğlence Sistemleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

2. Uçaklarınızda gazete hizmeti veriliyor mu?

Dış hat seferi yolcularımız için gazete servisimiz  tüm gün boyunca  dış hatlar terminalindeki gazete standlarımızdan yapılmaktadır. Yolcularımıza dönüş seferlerinde uçak içerisinde yerli, yabancı gazete hizmeti verilmektedir. 

Gazete standlarımızla ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.