Font Size

SCREEN

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Türk Havayolları


Türk Hava Yolları Online Uçak Bileti
3D Secure ile Güvenli Alışveriş

Anadolujet


Anadolujet Online Uçak Bileti
3D Secure ile Güvenli Alışveriş

Atlasjet


Atlasjet Online Uçak Bileti
3D Secure ile Güvenli Alışveriş

Online İşlemler


Havayolları Online İşlemleri
İşini Bir Tıkla Hallet

İndirimler

1. Uçuşlarınızda özürlüler için herhangi bir indirim var mı? Varsa şartlarını öğrenebilir miyim?

“Thy, yüzde 40 ve üzeri oranda özürlü olan yolcularımıza, promosyon ücretler hariç uygulanabilir ücretler üzerinden tüm iç hatlarda yüzde 25 indirim sağlanmaktadır. İndirimden faydalanmak isteyen yolcularımızın, yüzde 40 ve üzeri oranda özürlü olduğunu belgeleyen, T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı tarafından verilmiş olan özürlü kimlik kartı veya sağlık kurulu raporu veya ''ÖZÜRLÜ'' ibaresi bulunan nüfus cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca, 'refakatçi ile seyahat etmelidir' ibaresi bulunan doktor raporunun ibraz edilmesi halinde, özürlü yolcu ile aynı seferde seyahat edecek bir refakatçisine tüm iç hatlarda promosyon ücretler hariç uygulanabilir ücretler üzerinden yüzde 25 oranında indirim sağlanacaktır.”

24 saat öncesinden belirtilmek suretiyle isteyen tüm yolcularımıza ücretsiz olarak tekerlekli sandalye hizmeti sunulmaktadır.

Web sitemiz aracılığı ile yapılan satışlarda Özürlü İndirimi uygulanamamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen Satış Ofislerimize başvurunuz.

2. Bebeklere uyguladığı indirim hakkında bilgi alabilir miyim ?

Seyahatin başladığı gün 2. yaş gününü kutlamamış olan bebekler, iç hat uçuşlarında gidiş veya gidiş-dönüş yolculuklarda, uygulanan ücret üzerinden % 90 indirimli olarak ve koltuk verilmeksizin seyahat ederler. Bilet düzenlenme anında, doğum tarihini gösteren resmi bir belgenin ibraz edilmesi gerekmektedir.
Ortaklığımız uçuşlarında; 8 günlük ile 2. yaş gününü kutlamamış bebek yolcu sadece ebeveyn/ yetkili kılınan kişi ile seyahat edebilir. (7 gününü bitirmemiş bebekler ebeveynleri ile birlikte olsalar dahi, uçuşa kabul edilmezler.)
Uçuş içi emniyet kuralları gereği bir yetişkin en fazla bir bebeğe refakat edebilir. Bir yetişkin birden fazla bebek ile seyahat etmek zorunda ise, diğer bebek için çocuk bileti almak zorundadır.

3. Çocuğum uçuşlarında indirimli seyahat edebilir mi?

İç hat uçuşlarımızda 2. yaşını kutlamış fakat 12.yaşını kutlamamış olan çocuklar, % 25 oranındaki çocuk indiriminden faydalanabilmektedir.